Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
 
Strona główna
   

O szkole

Złoci i srebrni absolwenci 2011

Złoci absolwenci

 

Nazwisko

Imię

Klasa

Numer Certyfikatu

Wychowawca klasy

646.

Banaśkiewicz

Jan

III a

646/1/A/2011

Monika Kośla

647.

Przybylski

Patryk

III a

647/2/A/2011

Monika Kośla

648.

Wąsowicz

Katarzyna

III a

648/3/A/2011

Monika Kośla

649.

Węgiełek

Maciej

III a

649/4/A/2011

Monika Kośla

650.

Bajek

Jakub

III a

650/5/A/2011

Monika Kośla

651.

Kamińska

Martyna

III a

651/6/A/2011

Monika Kośla

652.

Podkowa

Iga

III a

652/7/A/2011

Monika Kośla

653.

Janiszewska

Małgorzata

III a

653/8/A/2011

Monika Kośla

654.

Stus

Piotr

III a

654/9/A/2011

Monika Kośla

655.

Korpal

Mateusz

III a

655/10/A/2011

Monika Kośla

656.

Makara

Anna

III a

656/11/A/2011

Monika Kośla

657.

Pastuszko

Wojciech

III a

657/12/A/2011

Monika Kośla

658.

Gierach

Beata

III a

658/13/A/2011

Monika Kośla

659.

Krupa

Patrycja

III a

659/14/A/2011

Monika Kośla

660.

Ołtarzewski

Damian

III a

660/15/A/2011

Monika Kośla

661.

Pyszczek

Małgorzata

III a

661/16/A/2011

Monika Kośla

662.

Gębska

Klaudia

III b

662/1/B/2011

Anna Wójcik

663.

Duchnik

Paulina

III b

663/2/B/2011

Anna Wójcik

664.

Kloczkowska

Milena

III b

664/3/B/2011

Anna Wójcik

665.

Mąkosa

Barbara

III b

665/4/B/2011

Anna Wójcik

666.

Zaprawa

Kinga

III b

666/5/B/2011

Anna Wójcik

667.

Mężyk

Edyta

III b

667/6/B/2011

Anna Wójcik

668.

Kiersnowska

Kaja

III b

668/7/B/2011

Anna Wójcik

669.

Mordak

Maja

III b

669/8/B/2011

Anna Wójcik

670.

Wróbel

Adrian

III b

670/9/B/2011

Anna Wójcik

671.

Gierczak

Sylwia

III c

671/1/C/2011

Edyta Małysa

672.

Markowska

Aleksandra

III c

672/4/C/2011

Edyta Małysa

673.

Mędrek

Klaudia

III c

673/5/C/2011

Edyta Małysa

674.

Izydorska

Adrianna

III e

674/1/E/2011

Monika Grela

675.

Adamski

Maciej

III e

675/2/E/2011

Monika Grela

676.

Podymniak

Marta

III e

676/3/E/2011

Monika Grela

677.

Stępień

Marta

III e

677/4/E/2011

Monika Grela

678.

Wójcik

Krzysztof

III e

678/5/E/2011

Monika Grela

679.

Górka

Jakub

III e

679/6/E/2011

Monika Grela

680.

Wziątek

Borysław

III e

680/7/E/2011

Monika Grela

681.

Kłos

Natalia

III e

681/8/E/2011

Monika Grela

682.

Ziembiński

Rafał

III e

682/9/E/2011

Monika Grela

683.

Bugajska

Magdalena

III e

683/10/E/2011

Monika Grela

684.

Kilar

Daria

III e

684/11/E/2011

Monika Grela

685.

Szatan

Justyna

III e

685/12/E/2011

Monika Grela

686.

Gielniewska

Małgorzata

III e

686/13/E/2011

Monika Grela

687.

Tokarski

Norbert

III e

687/14/E/2011

Monika Grela

688.

Szczygielski

Kornel

III e

688/15/E/2011

Monika Grela

689.

Sałek

Magdalena

III f

689/1/F/2011

Małgorzata Fundowicz

690.

Markiewicz

Katarzyna

III f

690/2/F/2011

Małgorzata Fundowicz

691.

Bień

Katarzyna

III f

691/3/F/2011

Małgorzata Fundowicz

692.

Raczkowska

Aleksandra

III f

692/4/F/2011

Małgorzata Fundowicz

693.

Wójcik

Aleksandra

III f

693/5/F/2011

Małgorzata Fundowicz

694.

Topór

Karolina

III f

694/6/F/2011

Małgorzata Fundowicz

695.

Ambrożek

Mateusz

III f

695/7/F/2011

Małgorzata Fundowicz

696.

Gieratowski

Jakub

III f

696/8/F/2011

Małgorzata Fundowicz

697.

Kwiecień

Aleksandra

III f

697/10/F/2011

Małgorzata Fundowicz

698.

Raczyńska

Klaudia

III f

698/11/F/2011

Małgorzata Fundowicz

699.

Waniek

Martyna

III f

699/12/F/2011

Małgorzata Fundowicz

700.

Wilk

Julia

III f

700/13/F/2011

Małgorzata Fundowicz

701.

Prasek

Dominika

III g

701/1/F/2011

Justyna Staluszka

702.

Dąbrowski

Krzysztof

III g

702/2/F/2011

Justyna Staluszka

703.

Głowacka

Anna

III g

703/3/F/2011

Justyna Staluszka

704.

Mazur

Piotr

III g

704/4/F/2011

Justyna Staluszka

705.

Mickiewicz

Patryk

III g

705/6/F/2011

Justyna Staluszka

706.

Goljat

Artur

III g

706/8/F/2011

Justyna Staluszka

707.

Faryna

Sebastian

III g

707/9/F/2011

Justyna Staluszka

708.

Pogodzińska

Karolina

III h

708/1/H/2011

Grażyna Mazur

709.

Nowak

Martyna

III h

709/2/H/2011

Grażyna Mazur

710.

Jaworska

Katarzyna

III i

710/1/I/2011

Izabela Warchoł

711.

Zubańska

Katarzyna

III i

711/2/I/2011

Izabela Warchoł

712.

Tomczyk

Katarzyna

III i

712/3/I/2011

Izabela Warchoł

713.

Kozubek

Łucja

III i

713/4/I/2011

Izabela Warchoł

714.

Opala

Iga

III i

714/5/I/2011

Izabela Warchoł

715.

Miter

Sandra

III i

715/6/I/2011

Izabela Warchoł

716.

Czyż

Aleksandra

III i

716/7/I/2011

Izabela Warchoł

717.

Galas

Michalina

III i

717/8/I/2011

Izabela Warchoł

718.

Jóźwicki

Mateusz

III i

718/9/I/2011

Izabela Warchoł

719.

Morgiewicz

Piotr

III i

719/10/I/2011

Izabela Warchoł

720.

Staluszka

Miłosz

III i

720/11/I/2011

Izabela Warchoł

721.

Skrzypczak

Rafał

III i

736/12/I/2011

Izabela Warchoł

722.

Makuch

Magdalena

III j

721/1/J/2011

Renata Kowalska

723.

Dąbrowski

Paweł

III j

722/2/J/2011

Renata Kowalska

724.

Murawska

Marta

III j

723/3/J/2011

Renata Kowalska

725.

Białas

Olga

III j

724/4/J/2011

Renata Kowalska

726.

Golińska

Aleksandra

III j

725/5/J/2011

Renata Kowalska

727.

Gębski

Łukasz

III j

726/6/J/2011

Renata Kowalska

728.

Kochanowska-Dżbik

Martyna

III j

727/7/J/2011

Renata Kowalska

729.

Jaworska

Magdalena

III j

728/8/J/2011

Renata Kowalska

730.

Gomuła

Sandra

III j

729/9/J/2011

Renata Kowalska

731.

Martyna

Joanna

III j

730/10/J/2011

Renata Kowalska

732.

Kwiatkowska

Iga

III j

731/11/J/2011

Renata Kowalska

733.

Wosztyl

Martyna

III j

732/12/J/2011

Renata Kowalska

734.

Polis

Magdalena

III j

733/13/J/2011

Renata Kowalska

735.

Świerczyński

Maciej

III j

734/14/J/2011

Renata Kowalska

736.

Wlazło

Łukasz

III j

735/15/J/2011

Renata Kowalska

 

Srebrni absolwenci

Nazwisko

Imię

Klasa

Numer

Wychowawca

 

 

 

Certyfikatu

klasy

Dziuba

Kinga

III c

4/1/C/2011

Edyta Małysa

Gumińska

Kinga

III c

5/2/C/2011

Edyta Małysa

Popiel

Natalia

III d

6/1/D/2011

Dorota Wolszczak

Sobieraj

Aneta

III f

7/1/F/2011

Małgorzata Fundowicz

Katana-Matłok

Aniela

III g

8/1/G/2011

Justyna Staluszka

Prygiel

Anna

III g

9/1/G/2011

Justyna Staluszka

Lacka

Sandra

III i

10/1/I/2011

Izabela Warchoł

Krupa

Szymon

III i

11/2/I/2011

Izabela Warchoł